Najczęściej zadawane pytania:

1. Co zrobić jeśli nie mogę zalogować się do Programu Matematyka Po Prostu?

Przyczyn nieudanego logowania może być kilka.

  • jeśli już wcześniej logowałaś/eś się poprawnie to sprawdź, czy tym razem nie masz włączonego Caps Lock (wielkie litery)
  • jeśli jest to Twoje pierwsze logowanie to:
    • upewnij się, że chwilę po rejestracji otrzymałaś/eś wiadomość mailową o tytule TWOJE DANE DO LOGOWANIA (nadawca ZDAY). Wiadomość mailowa może znajdować się w spamie, ofertach lub innym folderze/podfolderze poczty, z której korzystasz.
    • jeśli otrzymałaś/eś powyższą wiadomość kliknij w link w niej podany i ustaw własne hasło, którym będziesz posługiwać się podczas logowania w Programie Matematyka Po Prostu. Po ustaleniu własnego hasła, możesz już logować się.
    • jeśli nie otrzymałaś/eś wiadomości mailowej “TWOJE DANE DO LOGOWANIA” – kliknij w ZALOGUJ SIĘ, a następnie w NIE PAMIĘTASZ HASŁA?. Otrzymasz drogą mailową link do resetowania i ustalenia nowego hasła.

W przypadku problemów technicznych zawsze możesz skontaktować się z nami: kontakt@zday.pl

2. Co zrobić jeśli link do ustalenia własnego/nowego hasła wygasł?

Wszystkie linki służące ustalaniu/zmianie haseł mają krótką datę ważności, dlatego jeśli po dłuższym czasie chcesz ustawić własne hasło do Programu Matematyka Po Prostu, może okazać się, że link, który otrzymałaś/eś w mailu od nas (mail Twoje Dane do Logowania) już nie działa. Wtedy najprościej jest kliknąć w ZALOGUJ SIĘ ( na https://zday.pl/matematyka/) , a następnie w NIE PAMIĘTASZ HASŁA?. Otrzymasz drogą mailową link do resetowania i ustalenia nowego hasła.

3. Czy Program Matematyka Po Prostu na pewno jest za darmo?

Tak, dostęp do Programu Matematyka Po Prostu jest za darmo przez cały okres użytkowania. Zwróć uwagę, że na etapie rejestracji nie podajesz żadnych danych wymaganych przy płatnościach internetowych.

4. Jak długo można korzystać z Programu Matematyka Po Prostu?

Program obowiązuje przez cały rok szkolny. Jeśli zostanie przedłużony, będzie można korzystać z niego w kolejnych latach.

5. Podczas rejestracji jest mowa o płatnej platformie ZDAY. Czy muszę ją wykupić, aby korzystać z Programu ” Matematyka Po Prostu”?

Nie ma obowiązku zakupu dostępu do platformy edukacyjnej ZDAY, aby korzystać z Programu Matematyka Po Prostu za darmo. Matematyka Po prostu jest darmowym narzędziem wspomagającym naukę matematyki. Platforma edukacyjna ZDAY jest płatnym narzędziem oferującym dostęp do lekcji wideo z 4 przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia i angielski.

Oba narzędzia funkcjonują niezależnie od siebie.

6. Czy jak mam dostęp do Programu Matematyka Po Prostu i chcę teraz kupić dostęp do platformy ZDAY, to musze jeszcze raz zarejestrować się?

Tak, wykupienie dostępu do ZDAY przez użytkownika Programu Matematyka Po Prostu wymaga ponownej rejestracji, która odbywa się na stronie internetowej https://zday.pl/

W związku z tym, że dostęp do ZDAY wiąże się z płatną subskrypcją, to w trakcie rejestracji należy podać dane niezbędne do realizacji płatności.

7. Wykupiłam/em ZDAY, na ZDAY jest również matematyka, czy to jest to samo co w Programie Matematyka Po Prostu.

Tak, na platformie ZDAY znajdują się te same lekcje wideo, które są wykorzystane w Programie Matematyka Po Prostu, więc jeśli masz ZDAY, to nie potrzebujesz Programu Matematyka Po Prostu.

8. Jak mogę zrezygnować z korzystania z Programu Matematyka Po Prostu.

Program Matematyka Po Prostu jest bezpłatny, dlatego nie ma konieczności informowania nas o rezygnacji. Po prostu przestajesz używać programu.